Maszmedia >> Nasi klienci

Swoją ofertę kierujemy do instytucji i firm z różnych branż.

BARTER S.A.

BARTER S.A. jest firmą ze 100% udziałem kapitału polskiego, funkcjonującą na rynku gazu płynnego od 1999 roku. Podstawowym profilem działalności firmy jest import, sprzedaż i dystrybucja propanu, butanu oraz mieszaniny propan-butanu. Gaz płynny importowany jest z najlepszych rafinerii Rosji i Europy Środkowej. BARTER S.A. jest również jednym z kluczowych importerów węgla kamiennego, pochodzącego z Rosji i Kazachstanu. Z coraz większymi sukcesami zajmuje się również importem i dystrybucją nawozów i soli technicznej.
Zespół Szkół Społecznych.

Zespół Szkół Społecznych, prowadzony przez Społeczne Towarzystwo Oświatowe w Białymstoku przy ul. Fabrycznej. Może pochwalic się znakomitymi wynikami w nauce, profesjonalną kadrą i licznymi przedsięwzięciami pozalekcyjnymi.
AUTOMATYKA-POMIARY-STEROWANIE S.A.

AUTOMATYKA-POMIARY-STEROWANIE S.A. oferuje kompleksowe usługi z automatyki przemysłowej. Zaliczana jest do grupy najbardziej prężnych przedsiębiorstw średniego sektora w rejonie Polski północno-wschodniej. Firma istnieje od roku 1994, powstała w wyniku restrukturyzacji Elektrociepłowni Białystok S. A. Dzięki wysokim kwalifikacjom pracowników oraz wdrożeniu nowoczesnego systemu zarządzania A.P.S. S.A. szybko znalazła się w krajowej czołówce firm specjalizujących się w tej dziedzinie.
Kan sp z o.o.

Firma KAN jest producentem nowoczesnych systemów instalacyjnych wodnych i grzewczych. Diała obecnie w 23 krajach Europy, a w 5 posiada własne przedstawicielstwa.

Zatrudnia ponad 500 osób.
Promotech sp z o.o.

Firma jest znanym na rynkach światowych producentem urządzeń i narzędzi magnetycznych oraz elektromagnetycznych.

Zatrudnia ok. 280 osób w dwóch zakładach - w Białymstoku i w Łapach.
Andropol S.A.

W roku 2006 "Andropol" S.A. obchodził 100 lat istnienia! "Andropol" S.A. jest firmą założoną w 1906 roku przez spółkę "Braci Czeczowiczka" jako "Pierwsza Galicyjska Tkalnia Mechaniczna". W 1994 roku fabryka została przekształcona w spółkę akcyjną i przeznaczona do prywatyzacji przez NFI. W maju 2002 roku firma została sprywatyzowana i od tego momentu datuje się powstanie jednego z największych potentatów branży włókienniczej w Polsce.
KPKM sp z o.o.

Do oferty KPKM oferty zaliczyć można usługi transportowe, reklamowe i warsztatowe. Firma posiada także ośrodek szkolenia kierowców, pracownię psychologiczną, stację kontroli pojazdów oraz stację paliw.
Cristal sp z o.o.

Best Western Hotel Cristal (Białystok) to obiekt o ponad 50-letniej tradycji, położony w centrum miasta, przy jednej z najpiękniejszych ulic Białegostoku - ulicy Lipowej. Hotel przeszedł w ciągu ostatnich lat gruntowną przebudowę i jest w tej chwili bardzo nowoczesnym i kameralnym obiektem, którego wnętrza zachwycają swym stylem oraz wyszukanym wyposażeniem.
Podlaska Stacja Przyrodnicza NAREW - Centrum Zielonych Technologii

Podlaska Stacja Przyrodnicza "NAREW" jest organizacją pozarządową powstałą w Białymstoku z inicjatywy osób związanych z ochroną środowiska naturalnego.
Nie jesteśmy kolejnymi
specjalistami od "marketingu"
wiemy jak współpracować z mediami
bo sami jesteśmy dziennikarzami
kontakt@maszmedia.pl,   tel. 693 400 464
Copyright Maszmedia 2010